Zámecké pokoje

Rezervujte si Váš pobyt přímo na našich webových stránkách a získáte tak několik výhod:

- nejlepší možná cena na trhu

 

Využijte ojedinělou možnost ubytování na zámku, kde jsou pokoje zařízené originálním nábytkem po původních majitelích. 
Na zámku Liblice vám přichystáme pohodu a soukromí, nezapomenutelné romantické chvíle a jedinečné zážitky.

Celková kapacita 53 pokojů (110 lůžek) se skládá z 20 historických pokojů přímo na zámku a 32 pokojů v depandacích zámku.

2 pokoje v této kategorii

"Svatební apartmá" v hlavní zámecké budově, kde možná objevíte i pozůstatky tajné chodby. V nabídce máme také "Rodinné apartmá", které lze využít na romantický pobyt pro dva, ale i pro celou vaši rodinu.

1 pokoj v této kategorii

Prostorný jednolůžkový pokoj ve kterém si člověk opravdu odpočine.Ideální pokoj pro náš balíček "Restart těla i duše" , který získal velkou cenu cestovního ruchu za 2. místo v kategorii nejlepší wellness balíček 2017/2018.

5 pokojů v této kategorii

Dvoulůžkové pokoje Superior se nachází v hlavní budově zámku a jsou výjimečné tím, že jsou prostornější než Deluxe pokoje a navíc vybavené kávovarem. Můžete si tak dle libosti vychutnat kávu kterou koliv denní i noční dobu. Jednotlivé pokoje mají individuální design a vytváří tak příjemnou atmosféru.

12 pokojů v této kategorii

Každý z pokojů je vybaven dobovým nábytkem a má svůj unikátní historický styl. Výhled z pokoje můžete mít na zámeckou zahradu, anglický park a čestný dvůr zámku.

Depandance pokoje

Jsou pokoje typu Economy, které se nachází ve vedlejších budovách zámku a jsou zařízené moderním nábytkem.
Z východní depandance je krásný výhled na zámek, v západní depandanci vám poskytneme pokoje, kde jsou vítaní i vaši psí mazlíčci.

2 pokoje této kategorie

Moderně zařízený pokoj, který vám zabezpečí soukromí a klid při vašem pobytu. Pokoje naleznete v přilehlých budovách zámku.

24 pokojů v této kategorii

Moderní dvoulůžkové pokoje se nachází ve vedlejších budovách zámku. Vhodné na pobyt při rekreaci nebo třeba služební cestě

6 pokojů této kategorie

Ideální pokoj pro rodinný pobyt s dětmi. Prostorné pokoje zabezpečí pohodlí při vašem pobytu. Týdenní pobyt "Léto na zámku" je pro tento pokoj jako stvořen.