Kariéra

Přidejte se k nám do týmu

Naše práce nás baví. Učíme se novým věcem. Sledujeme trendy, snažíme se neustále zlepšovat a chceme, aby od nás hosté odjížděli se zážitky, na které budou ještě dlouho vzpomínat.
Umíme zabrat, když je potřeba, ale umíme se i bavit na společných akcích a výletech. Jsme jeden tým, práce nám neustále přibývá a právě teď hledáme nové kolegy na volné pozice:

Na vaše životopisy se těšíme na e-mailu: psenko@zamek-liblice.cz

Provozní vedoucí / F&B manažer/ka - hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za celkovou přípravu a realizaci všech akcí dle objednávek,
  • Aktivní zapojení do provozu jednotlivých středisek dle potřeby,
  • Kontrola prostor restaurace i společenských prostor po technické, úklidové i provozní stránce,
  • Koordinace personálního zajištění, vedení týmu, spolupráce s brigádníky,
  • Zajištění inventáře, prádla a nápojů na akce,
  • Evidence, kontrola a objednávání skladových zásob,
  • Příprava tisku – navigačních informací, menu, popisky na bufetové stoly atd.,
  • Dodržování a kontrola standardů hotelu, BOZP a dodržování všech hygienických pravidel,
  • Vedení skladového hospodářství, příprava reportů a inventur,
  • Stálá komunikace s klienty.

Požadujeme:

  • Přátelskou osobnost s pozitivním přístupem k hostům i ke kolegům,
  • Praxe na obdobné pozici a zkušenost s vedením týmu velkou výhodou,
  • Velmi dobrá znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem,
  • Pečlivost, spolehlivost, flexibilita, chuť do práce,
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti,
  • Orientace ve vínech a moderních trendech výhodou.

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek, pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
  • 6 týdnů dovolené
  • Multisport a stravenkovou kartu (+3 800 Kč ke mzdě)
  • Stabilní zaměstnání, mzda včetně všech příplatků
  • Příspěvek na volnočasové aktivity dětí
  • Možnost jazykového i profesního vzdělávání, firemní team buildingy
  • Zaměstnanecké ceny na produkty a ubytování

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Kuchař/ka - hlavní pracovní poměr

Co bude Vaším úkolem:

  • Příprava jídel ala carte
  • Dodržování všech hygienických pravidel

Co požadujeme:

  • Praxe v oboru vítána, vyučení v oboru výhodou
  • Časová flexibilita
  • Cit pro detail
  • Orientace v gastronomických trendech
  • Komunikativnost
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem

Co nabízíme:

  • Práce na plný úvazek, pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
  • Práce systémem dlouhý/krátký týden
  • Moderně zařízená kuchyně
  • Možnost jazykového i profesního vzdělávání, firemní team building
  • Multisport a stravenková karta ( + 3 500 Kč ke mzdě)
  • Příspěvek na rekereaci dětí
  • Školení, možnost profesního růstu

Nástup 1. 4. 2024 nebo dohodou.

Číšník/servírka - hlavní pracovní poměr / brigáda

  • Obsluha hostů v zámecké restauraci
  • Dodržování gastronomických pravidel
  • Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Znalost AJ (komunikativní), další jazyky výhodou

Nabízíme:

  • Mzda včetně všech příplatků
  • Krátký/dlouhý týden
  • Multisport a stravenkovou kartu (+ 3 800Kč ke mzdě)
  • Výlety za novými zážitky (degustace vín, jídel..)
  • Odborné vzdělávání
  • Oblečení, příspěvek na obuv
  • Volné využití wellness a masáží
  • Zaměstnanecké benefity (Flexipass, zaměstnanecké ceny na produkty a ubytování)

Pokojská -  brigáda / DPP

Požadujeme:

  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat o víkendech a svátcích

Nabízíme:

  • Dlouhodobý a stabilní pracovní vztah
  • Zaměstnanecké stravování
  • Možnost navázání pracovního poměru na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí

Nástup možný od května nebo dohodou.