PROSINEC

30. 11. 2023

PROSINEC

Konec roku se kvapem blíží a my se maximálně vynasnažíme, aby i ten předvánoční čas byl co nejpříjemnější.
Co pro Vás připravujeme? Adventní koncert s rozsvícením vánočního stromečku, prodej vánoční cukroví, dětské vánoční vaření, silvestrovské oslavy či prodej vánočních poukazů.


Adventní koncert

Na neděli 3. 12. 2023 od 17:00 si Vás dovolujeme pozvat na Adventní koncert, kde vystoupí dětské pěvěcké sbory Červánek a Zvoneček, dále také Marsching drum Band v Mramorovém sále. Následovat bude rozsvícení vánočního stromečku na čestném nádvoří zámku. K prodeji bude vánoční cukroví, svařené víno a zámecké dobroty. Vstupné na koncert je 150 Kč.


Dětské vaření
V neděli 10.12.2023 od 13:00 proběhne dětské vánoční vaření s šéfkuchařem, který si pro děti připravil speciální menu. Cena vstupenky je 300 Kč/dítě, doprovod zdarma. Vstupenky si rezervujte přes hotelovou recepci. Počet míst je omezený.


Silvestr na zámku

Oslava příchodu nového roku na zámku se letos ponese ve stylu benátského karnevalu. Ubytování s večerním rautem a půlnoční tradiční čočkou, ohňostrojem a přípitkem. K tanci a poslechu bude hrát DJ.

Cena pobytového balíčku na 1 noc pro 1 osobu v zámeckém pokoji 4 990 Kč včetně prodloužených snídaní a pozdním odjezdem. Více informací: Silvestr v zámeckém stylu | Zámek Liblice (zamek-liblice.cz)

Sleva na ubytování 30. 12. nebo 1. 1. 2024 ve výši 30 % a sleva 20 % na privátní wellness.


Dárkové poukazy / e-shop

Naše kolegyně na recepci hotelu jsou Vám k dispozici každý den pro vyzvednutí dárkových poukazů na naše služby.
Stejně tak e-shop je připraven uspokojit Vaše potřeby nákupů vánočních dárků.

Rezervace  a dotazy směřujte prosím na hotelovou recepci: recepce@zamek-liblice.cz nebo +420 315 632 111.
Těšíme se na Vaši návštěvu!