Pozvání do wellness a na masáže

Vážení hosté,

dovolte mi přivítat Vás v našem krásném privátním wellness a na relaxačních masážích v zámeckém hotelu Liblice.

Mé jméno je Pavla Joachimsthálová a chtěla bych Vás pozvat do svého světa, kde jste Vy na prvním místě a bude o Vás postaráno s maximální péčí a láskou. Ve světě, kde si můžete odpočinout, nechat se hýčkat dotykem, vnímat přítomnou chvíli a příliv nové energie.

Masáže vnímám jako laskavý způsob, jak pomoci lidem, aby se cítili lépe. Procítěná masáž vyvolá příjemné pocity pohody, důvěry a radosti a také uvolňuje energii, která léčí.

Uvědomuji si, že kvalitní masáž není jen o sérii profesionálně provedených hmatů, ale je také zážitkovou procedurou, při které velmi záleží na prostředí a vůních.

Miluji tuto práci a pečovat o druhé je nejen mojí prací, ale i posláním a radostí. Vaše spokojenost mě inspiruje a neustále mi ukazujete, že moje práce má smysl. Jsem šťastná, že mohu dělat, co mě baví a vnitřně naplňuje.

Ať už se rozhodnete relaxovat v našem privátním wellness nebo si odpočinout při masážích, bude mi potěšením o Vás pečovat a zpříjemnit Vám den. Udělejte si čas, který bude patřit jen Vám.

Jsem tu pro Vás.

S láskou, Pavla