Masáže

Masáž si rezervujte alespoň 48 hodin předem e-mailem na adrese recepce@zamek-liblice.cz nebo telefonicky: +420 739 329 970.


NABÍDKA MASÁŽÍ

Reflexní aroma masáž chodidel (NOVINKA) / ČERVENEC-ZÁŘÍ

Čeká Vás příjemná, relaxační masáž plosek nohou, která probíhá na masážním lehátku vleže na zádech. K masáži dostanete také osvěžující drink nealko Mojito.

Na chodidlech se vyskytuje mnoho bodů a jejich tlaková stimulace uvolňuje energetické dráhy, které jsou
propojeny s orgány v těle. Masáž chodidel přináší hlubokou relaxaci a je důležitá pro správné držení těla při chůzi, čímž předcházíme zdravotním obtížím v oblasti páteře a zad.

50 min. / 799,- Kč

 

Jarní restart těla, mysli a duše s levandulovým nápojem (NOVINKA)

60 minutová uvolňující masáž pro zklidnění, očista a detox mysli s kraniosakrální terapií. Nechte se vést masérkou, která se postará o Vaše celkové uvolnění psychického stavu, který je spojen s řadou fyzických obtíží (např. bolest hlavy, zad a jiné). Kraniosakrální terapie výborně reguluje přetížený nervový a pohybový systém v těle. Tato masáž je vhodná i pro těhotné, děti a seniory. Tuto speciální masáž si můžete rezervovat do konce června. 

60 min. / 990,- Kč

 

Anticelulitidní masáž nohou a Balneo (NOVINKA)

Tato masáž patří mezi belmi účinné techniky v boji proti celulitidě. Masáž se provádí převážně v rychlém tempu, dochází tak ke spalování a velmi rychle zmírní následky celulitidy. Nakonec je proveden zábal stehen olejem lisovaným za studena obohaceným kapkami z jalovce, rozmarýnu a cypřiše.

80 min. / 1 490,- Kč

 

Breussova masáž (NOVINKA)

Relaxační masáž je opravdovým pohlazením pro bolavá záda. Velmi účinná technika k uvolnění bolestivých stavů. Masáží  se odplavují toxiny z těla a zároveň uvolňuje hluboce uložené psychické bloky a zátěže. Používá se třezalkový olej, který uvolňuje ztuhlé svaly a zbavuje tělo od stresu.

50 min. / 1 290,- Kč

 

Klasická masáž

Masáž zad a dalších částí těla předchází mnoha zdravotním komplikacím a osvěžuje tělo i mysl.

30 min./ 690,- Kč

50 min./ 1 190,- Kč

80 min./ 1 590,- Kč


Aroma masáž

Kombinace aroma masáže s jemnými doteky přináší relaxační zážitek s výběrem vůně masážního oleje podle vaší aktuální nálady a chuti.

30 min./ 790,- Kč

50 min. / 1 290,- Kč

80 min. / 1 690,- Kč

 

Masáž dolních končetin

Komplexní masáž nohou, lýtek, stehen a hýždí. Tato terapie zlepšuje krevní a lymfatický oběh.

50 min. / 1 190,- Kč

 

Antistresová masáž obličeje a hlavy

Jemná aroma masáž pečujícím olejem obohaceným o výtažek z manga a několik kapek citronové silice. Masáž obličeje je zakončena masáží kameny gua-ša pro dokonalé prokrvení a vyhlazení obličeje. Celé ošetření zakončí jemná masáž hlavy.

40 min. / 890,- Kč

 

Masáž pro prince a princezny

Příjemné masážní doteky si užijí i vaše děti. Dopřejte jim čas na zklidnění a relaxaci.

30 min./ 490,- Kč

 

Rozmazlující masáž pro páry

Masáž podporuje relaxaci, harmonizuje tělo i mysl a dobíjí energii. Jedná se o masáž zad, paží, nohou, zad a přední části těla. 

90 min. / 4 000,- Kč

 

Lávové kameny

Uklidňující relaxační masáž pomocí teplých lávových kamenů a vonných olejů. Lávové kameny prohřívají celé tělo, pomáhají detoxikovat organismus a vyrovnávají energii v těle. Tuto proceduru doporučujeme pro relaxaci a dokonalé uvolnění.

50 min. / 1 490,- Kč

80 min. / 1 890,- Kč