Masáže

Masáže si rezervujte alespoň 48h předem emailem na recepce@zamek-liblice.cz nebo tel.: +420 739 329 970

  

NABÍDKA MASÁŽÍ

 

Klasická masáž 

Klasická masáž  patří mezi nejstarší a nejvíc oblíbené regenerační procedury. Má pozitivní dopad na celý organizmus a osvěžuje naše tělo a mysl. Masíruje se jemným mandlovým olejeme. 

30 min./600,- Kč

60 min./1 100,- Kč

90 min./1 500,- Kč

120 min./1 900,- Kč

 

Sportovní masáž

Sportovní masáž je zaměřena na důkladnější a důraznější zpracování svalstva. Hmaty jsou rychlejší a intenzivnější. Aplikuje se jemný mandlový olej.

30 min./650,- Kč

60 min./1 200,- Kč

90 min./1 600,- Kč

120 min./2 000,- Kč

 

Masáž s lávovými kameny

Lávové kameny jsou jedním z nepříjemnějších prožitků masáží jaké můžete zažít. Prohřátí a jemná masáž svalů je skvělá terapie k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Masíruje se bio kokosovým olejem s přidáním esenciálního oleje "Radost ze života"

30 min./750,- Kč

60 min./1 400,- Kč

90 min. /2 000,- Kč

 

Meditační masáž obličeje a dekoltu s lávovými kameny

Jedná se o terapeutickou masáž s nahřátymi kameny, ze kterých teplo proniká do hloubky a uvolňuje mimické svaly. Masáž má omlazující účinky a podporuje lymfu a vzhled obličeje. Před masáží je pleť odličena pleťovým mlékem a vodou (Nobilis Tilia). K maasáži je použit jemný mandlový olej nebo bio kokosový olej. Na závěr masáže je pleť ošetřena levandulovým krémem.

45 min. /800,- Kč

 

Lymfatická masáž

Lymfatická drenáž je jemním druhem masáže, který podporuje správný tok lymfy v organizmu. Správně fungujíci lymfatický systém zajišťuje optimální obsah živin a odplavování toxínů z těla. Výsledkem je dobrá imunita, lehké nohy bez otoků, bolesti a celulitidy. Na masáž se používá jemný dětský pudr a po masáži aplikujeme speciální olej pro zlepšení cirkulace lymfy. K této proceduře podáváme detoxikační bylinný čaj.

60 min. /1 200,- Kč

90 min./1 600,- Kč

 

Dornova metoda

Je šetrná manuální terapie, která může vyřešit problémy s pohybovým aparátem. Dochází k uvolnění blokád převažně kolem páteře, ramen, kyčelních kloubů a kotníků. Úspěšně řeší problémy se skoliózou a vyrovnává délku končetin a lepší držení těla. 

60 min. /1 300,- Kč

 

Aroma masáž

Jsou jemné a pečující doteky maséra s výběrem nejvoňavějších olejíčků pro Vás. Éterický olej
proniká hluboko do pokožky a vdechováním také do čichového centra, kde ovlivňuje nervový systém, čímž
dochází k celkovému uklidnění psychického stavu

30 min./650,- Kč

60 min. /1 200,- Kč

90 min. /1 600,- kč

120 min. /2 000,- Kč

 

Reflexní masáž nohou

Navazuje na čínské terapie např. akupunkturu. Místo užití jehel se však používá
pouze tlak prstů. Stimulací reflexních bodů lze pozitivně ovlivnit funkci souvisejících orgánů, povzbudit
jejich přirozenou regeneraci a zmírnit jejich bolest.

30 min./600,- Kč

50 min. /1 100,- Kč

 

Tradiční čínská tlaková masáž

Navozuje rovnováhu energie qi po akupresurních meridiánových dráhách.
Dle tradiční čínské medicíny vyrovnává energii mezi fyzickým a duchovním tělem. Působením na tlakové body se uvolňují blokády a dochází k harmonizaci celého organizmu,

60 min. /1 400,- Kč

90 min. /1 900,- Kč  

 

Jemná saténová masáž rukou

Masáž přináší pocit lehkosti a hebkosti. Po masáži budou vaše ruce ošetřené ochranným změkčujícím krémem, peelingem a hydratačním krémem s obsahem bambuckého másla.

45 min. /800,- Kč

 

Svatební balíček pro dva

zahrnuje klasickou relaxační masáž, antistresovou masáž hlavy, masáž chodidel a to vše v kombinaci s přikládáním horkých lávových kamenů pro 2 osoby zároveň. Masáž probíhá ve společné místnosti při svíčkách a tlumené hudbě.

120 min. /4 500,- Kč

 

Rozmazlovací masáž pro páry

Masáž podporuje uvolnění, harmonizuje tělo i mysl a dobíjí energii. Je to masáž zad, rukou, nohou zádní i přední části těla zakončená velmi relaxační masáží krku a hlavy.Masáž probíhá v jedné místnosti v páru za příjemné hudby, vůně a svíček.

120 min. /4 000,- Kč

 

Medová masáž a okurkový zábal

Účinná hloubkově detoxikační masáž, která pomáhá ulevit organizmu od toxinů. Léčivá síla medu pohlcuje toxiny a podporuje jejich rychlé odstranění z těla. Při masáži jsou stimulovany reflexní zóny vnitřních orgánů. Po masáži je na záda nanesen zklidňující okurkový zábal.

60 min. /1 200,- Kč

 

Indická masáž hlavy "Champi"

Masáž šije a hlavy, která přináší pocit duševní pohody, harmonituje organizmus a zlepšuje stav pokožky a vlasů. Masáž je prováděna nasucho, bez oleje. 

45 min. /800,- Kč

 

Masáž pro prince a princezny

Příjemné masážní doteky si rádi užijí i Vaše dětičky. Dopřejte jim čas na zklidnění a pohodu. Masíruje se voňavým medovým nebo čokoládovým olejíčkem.

30 min./600,- Kč

60 min. /900,- Kč

 

Liblická zahrada

Milujete čerstvý vzduch s lehkým vánkem provoněným květinami, přírodou a k tomu zpěv štěbetajících ptáků? Tak potom právě pro Vás je určena tahle relaxační masáž, která probíhá v altánku v naší zámecké zahradě pod širým nebem.

60 min. /1 500,- Kč

90 min. /2 200,- Kč 

120 min. /2 800,- Kč

 

Masáž miminek

Masáž probíhá pod vedením vyškolené lektorky na pokoji a miminko masírují vyhradně sami rodiče. Je důležité aby děťátko cítilo vaše doteky, vůni a hlas. Tato masáž posiluje pouto lásky a důvěry rodičů s miminkem, napomáhá celkovému zklidnění, lepšímu spánku, ulevuje od bolesti bříška, stimuluje vývoj ditětě a podporuje vaši rodičovskou intuici.

60 min. /1 200,- Kč

 

 

Speciální nabídka

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU + HYDRATAČNÍ MASKA K MASÁŽI  30min/190,- Kč

Kosmetický parafín obsahuje velké množství zjemňujících a promašťujících látekJe obohacen o vonné esence, minerály a jako zábal působí blahodárně proti stárnutí pokožky. Ruce jsou po zábalu krásně prohřáté, uvolněné, jemné a velice příjemné. To jsou kosmetické účinky, ale má i velký zdravotní přínos. Teplo prohřívá ztuhlé svaly, šlachy a klouby. Přináší úlevu při bolestech kloubů, onemocnění pohybového aparátu a poúrazových stavech. Parafínové zábaly se používají také v lázních a rehabilitacích jako součást termoterapie.

Zábaly doporučujeme opakovat každý měsíc.

 

OŠETŘENÍ RUKOU PEELINGEM, LEHKÁ MASÁŽ, HYDRATAČNÍ MASKA + PARAFÍNOVÝ ZÁBAL 30min/290,- Kč

Kosmetický parafín obsahuje velké množství zjemňujících a promašťujících látek. Je obohacen o vonné esence, minerály a jako zábal působí blahodárně proti stárnutí pokožky. Ruce jsou po zábalu krásně prohřáté, uvolněné, jemné a velice příjemné. To jsou kosmetické účinky ale má i velký zdravotní přínos. Teplo prohřívá ztuhlé svaly, šlachy a klouby. Přináší úlevu při bolestech kloubů, onemocnění pohybového aparátu a poúrazových stavech. Parafínové zábaly se používají také v lázních a rehabilitacích jako součást termoterapie.

Zábaly doporučujeme opakovat každý měsíc.