První co zajisté upoutá vaši pozornost na baru, je nablýskaný kávovar Bella Epocha. Vaříme na něm kávu z menší pražírny, směs navrženou exclusivně pro zámek Liblice. Kávová zrna jsou ze Salvadoru, a věříme že vás káva z nich připravená upoutá svou ovocnou chutí.

V nabídce baru naleznete destiláty a likéry světových značek, ale i domácí producenti jsou zde široce zastoupeni. Ovocné pálenky od Žufánka, nebo tradiční bylinné likéry ze západních Čech, rádi poznávají zejména zahraniční hosté. Milovníci single malt whisky budou nadšeni širokou nabídkou, stejně tak jako zastánci karibských rumů. Pro ty, kdo dávají přednost cognacu nebo armagnacu jsme vybrali širokou paletu od těch nejlepších výrobců. Můžete ochutnat i cognac složený z 1.200 eaux-de-vie, starých 50 až 100 let.

Bar je otevřen celý den. V přilehlé zimní zahradě je příjemné posezení, zejména pozdě odpoledne, kdy se slunce schovává do korun bílých topolů a platanů. Gin&tonic před večeří, nebo sklenka oblíbeného destilátu po večeři tu má ale také svoje kouzlo.