Pozvání do wellness a na masáže

Jmenuji se Honza a budu se na Vás těšit ve wellness a na masážích. Mám vystudovanou fakultu tělesné kultury v Olomouci a při tomto studiu jsem absolvoval masérský kurz sportovních masáží. Nejprve jsem masíroval rodinu, přátele a blízké v okolí. Moc mě to bavilo a tak první větší kroky mě zavedly do luxusního hotelu do Tater, kde jsem se zdokonalil v masážích pod značkou L’occitane . Během letité praxe jsem se zapracoval v mnoha různých technikách masírování.

Nyní své zkušenosti  na zámku v Liblicích, kde pokračuji ve své příjemné práci, kde chci dělat radost sobě a ostatním lidem. Vím, že v této uspěchané době lidé touží po regeneraci, odpočinku a odbourání stresu.  Je my potěšením být právě u toho a pomáhat Vám, aby jste na vše zapomněli a nechali se jemně opečovávat.   

Rád se vzdělávám v osobním růstu, čtu zajímavé knihy a poslouchám moudré lidi.  Mojí doménou je klid a také ticho, které najdete v masérské místnosti. Rád předávám lidem pozitivní energii, úsměv na tváři a radost ze života.

Odměnou mi je, když hosté odchází spokojení, štastní a rádi se vracejí. Srdečně Vás zvu na návštěvu zámeckého wellness, protože věřím, že to bude pro Vás příjemný zážitek.

 

S úctou, šťastný Honza