Pozvání do wellness a na masáže

03. 10. 2019

Cítím, že člověk je dotyková bytost. Proto masáže dělám s péči a radostí. Záleží mi na příjemných pocitech a uvolnění, které člověk prožívá během masáže. Moje jméno je Lucia a srdečně vás zvu do zámeckého wellness, kde naleznete pokoj mysli, odpočinek těla a celkovou regeneraci.

Jsem vyučená kosmetička a už během studia byli masáže obličeje a šíje součástí. Nejprve jsem masírovala rodinu, pak přicházely kamarádky, které byly nad míru spokojené a já jsem se pomalu začala pohrávat s myšlenkou, že si udělám rekvalifikační kurz. Jak to v životě chodí, člověk někdy potřebuje impulz. U mě byl tím impulzem můj muž, který se masážím věnuje léta a spolu sdílíme vše nové. Když jsme začali randit a dlouho si povídali, podporoval mě. Již během rekvalifikačního kurzu mě masáže doslova chytli za srdce.

Nyní se profesionálním masážím věnuji 4 roky. Tato práce mě moc baví. Těší mě, když lidi po masáži odchází odpočatí s úsměvem na rtech a poděkováním, že to bylo skvělé a jiné, než dosud zažili. Masáže si užívám hraju si se svaly, přemýšlím kde, jaký hmat a přítlak použít, jaký esenciální olejíček doporučit a nechávám se vést intuicí. Proto jsou moje masáže možná jiné, jak od lidí slýchávám. Ráda se v této oblasti posouvám a pořád se dovzdělávám. Ročně si zajdu na 3-4 profesionální kurzy. Rozšiřuji si nabídku masáží, ale také se učím, jak pracovat s energiemi. Samostudiem ve volných chvílích si krátím čas třeba při cestování.

Pod mými rukami si lidé užívají přítomný okamžik a relaxují. Svaly se lépe uvolňují a tím pádem odchází i psychická zátěž a přichází klid.

Jsem moc vděčná za důvěru, kterou do mých rukou klienti vkládají a snažím se k nim přistupovat s respektem.

S úctou vaše Lucia.

Více informací