Vinotéka

Snad proto, že máme širokou nabídku vín od blízkých vinařů, se kterými se známe osobně a víme jakou úctu k vínu chovají. Mělnické vinařství Kraus pro nás připravuje několik partií vín, která lze koupit pouze u nás. Najdete je pod značkou Exclusive Chateau Liblice.

Protože každému z nás chutná nejvíc jiné víno, máme v nabídce i vína od menších „velkých“ vinařů z celé  jižní Moravy. I s těmito vinaři máme velmi dobrou spolupráci a vzájemně se navštěvujeme.

Pro mnohé milovníky vín jsou nejlepší červená pouze na jih od naší země. Pro ně jsme našli výborná vína zejména z italských a francouzských vinic, ale také z daleké Argentiny, Chile, nebo Austrálie. Pro slavnostní příležitosti, nebo jen rozmazlování se, jsme vybrali skvělá champagne, ať ročníková nebo non vintage. Vybírat si můžete z nabídky, která má cca 200 položek, nebo si můžete objednat degustaci se sommelierem přímo ve vinném humidoru. Degustace mohou být různě zaměřené, „Vína od místních vinařů“, „Čechy versus Morava“, „Letem světem“, „Malbec&Carmenere“, „Vertikální degustace Mělnických Ryzlinků“. Pokud budete mít zájem, můžeme vám zprostředkovat návštěvu některého z místních vinařů, nebo piknik ve vinici na Klamovce. Zažít toho u nás můžete spoustu. A nezapomeňte, „Život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína“.