Ubytování

Zámecké pokoje

Využijte ojedinělou možnost ubytování na zámku, kde jsou pokoje zařízené originálním nábytkem po původních majitelích. 
Na zámku Liblice vám přichystáme pohodu a soukromí, nezapomenutelné romantické chvíle a jedinečné zážitky.

 

Prostorný pokoj pro jednoho v hlavní zámecké budově, vybavený historickým nábytkem, TV SAT, minibarem, připojením k internetu, vlastní koupelnou se sprchou a telefonem.

Prohlédnout pokoj

Prostorný, velký a elegantně zařízený pokoj v hlavní zámecké budově, vybavený historickým nábytkem, kávovarem, TV SAT, minibarem, připojením k internetu, vlastní koupelnou se sprchou a telefonem.

Prohlédnout pokoj

Aneb "Svatební apartmá" v hlavní zámecké budově, kde možná objevíte i pozůstatky tajné chodby. V nabídce máme také "Rodinné apartmá", které lze využít na romantický pobyt pro dva, ale i pro celou vaši rodinu. 

Prohlédnout pokoj

12 pokojů v této kategorii

Každý z pokojů je vybaven dobovým nábytkem a má svůj unikátní historický styl. Výhled z pokoje můžete mít na zámeckou zahradu, anglický park a čestný dvůr zámku.

Prohlédnout pokoj

Depandance pokoje

Jsou pokoje typu Economy, které se nachází ve vedlejších budovách zámku a jsou zařízené moderním nábytkem.
Z východní depandance je krásný výhled na zámek, v západní depandanci vám poskytneme pokoje, kde jsou vítaní i vaši psí mazlíčci. 

 

Prostorný a moderně zařízený pokoj vybavený TV SAT, připojením k internetu, vlastní koupelnou se sprchou a telefonem. Ideální pro rodiny s dětmi.

Prohlédnout pokoj

Moderně zařízený pokoj, který vám zabezpečí soukromí a klid je vybavený TV SAT, připojením k internetu, vlastní koupelnou se sprchou a telefonem. Ideální pro pracovní cesty.

Prohlédnout pokoj

Prostorný a moderně zařízený pokoj vybavený TV SAT, připojením k internetu, vlastní koupelnou se sprchou a telefonem. Ideální pro páry.

Prohlédnout pokoj
Kokořínsko
ROP EU