ZÁŘÍ 2020

Jako každý rok se můžete těšit na Dny evropského kulturního dědictví spojené u nás se Dny Medu - již 4.ročník této akce.

V rámci mezinárodního projektu European Heritage Days (dny Evropského kulturního dědictví) včelaři zahájili spolupráci s konferenčním centrem Akademie věd ČR, kde pro tento projekt otevřených dveří připravují tematický kulturní program. Na nádvoří zámku pro Vás budou připraveny programové vstupy, které u Vás navodí dobu barokní. 

V interiérech zámku budou probíhat komentované prohlídky interiérů (v letošním roce zaměřené na výročí architekta Liblického Zámku Giovanni Battista Alliprandi) i expozice historie a současnosti včelařství. Prohlídky se budou konat po 30 miutách a jejich rezervaci si přímo na místě zajistíte před vstupem do zámek. Doporučujeme rezervovat si čas prohlídky předem, kapacita je omezena.  Současně zde bude degustace medů přímo od včelařů z regionu. Na terase zámku bude malý tematický jarmark (zaměřený především na vše co má spojitost se včelařstvím). Je to ideální místo pro relax na zámeckých terasách se sklenkou medoviny a s výhledem do anglického parku.

Velké množství návštěvníků využije možnost procházky parkem, kde budou expozice s ukázkou praktického včelařství včetně živých včel v proskleném úlu. 

Nově pro vás máme připraveno parkování ve dvoře bývalého pivoru - navigace bude umístěna.

Areál se Vám otevře v 10:00 (doba konání akce je 10:00-17:00)

Veškerý program bude podléhat aktuálním hygienickým nařízením a počet osob bude omezen na 1000 osob v jeden čas.

http://www.denmedu.cz/